Към съдържанието

Безплатна доставка за поръчки над 50

Нови модели и нови цени на диодно осветление!

Нови модели и нови цени на диодно осветление!

Имаме удоволствието да ви представим, новите попълнения в продуктовата гама на Dynaphos постоянно диодно осветление. Както и за нови по-ниски цени на четири модела от този тип.

dynaphos.com/files/new_led.pdf

Нови модели!

CN-600CSA е диодно осветление което може да се ползва както в студио така и на локация. Олекотен и компактен корпус от висококачествена пластмаса. LED панел със 600 диода и променлива цветна температура с безстепенно регулиране 3200°К и 5600°К . Поддържа Sony V-lock тип батерии, което му дава възможност да се използва на места без електрическа мрежа.
            

 

  CN-600CSA

диодно осветление

CN-240CH Bi-ColorLED e диодно осветление за видео и DSLR камери. Директно монтиране на камерата посредством Hot Shoe стандарт. Димер от 0-100% за прецизно регулиране на интензитета. LED панел състоящ се от 240 диода и променлива цветна температура с безстепенно регулиране 3200°К и 5600°К.

 

 

 

CN-240CH Bi-ColorLED

диодно осветление



      
   

 

Iceberg E-100 LED е диодно cтудийно осветление от най-ново поколение. Осигурява ниво на осветеност, съизмеримо с това на 1000W халогенна лампа. Iceberg E-100 LED  е съвместим с всички аксесоари с байонет Dynaphos/Bowens, за по-гояма гъвкавост при избор на светлинни модификатори.



      
   


 


CD1000 LED е LED прожектор с френелова леща за прецизно насочване на светлината. Ъгълът на свтлинния поток се регулира, което усигурява възможности за различни светлинни ефекти при  максимално ефективно използване мощността на лампата.
Мощност: 100W (еквивалент 1000W халоген)



      
   


Нови по-ниски цени на диодно осветление!

 

CN-900HS диодно осветлениe

CN-160 LED диодно осветление

CN-B144 LED диодно осветление

CN-B144 LED диодно осветление + адаптер NP-F/AA

 

 
Предишна Следваща